Tradiční ústavní fotbalový turnaj se odehrál v pátek 7. června 2013 po poledni na fotbalovém hřišti Salesiánského střediska mláděže v Praze Kobylisích. Vzhledem k povodňové situaci nebylo do poslední chvíle jasné, kolik hráčů se turnaje zúčastní. Nakonec se podařilo vytvořit dva týmy v následujícím složení:

Zaměstnanci + studenti: Jiří Hořejší, Karol Kampf, Tomáš Davídek, František Knapp, Michal Malinský, Marián Kolesár, Martin Zdráhal, Jana Nováková, Lukáš Malina a Jakub Chovanec

Doktorandi + studenti: Helena Šediváková, Jiří Kroll, Tomáš Kosek, Stanislav Valenta, Martin Rybář, Viktor Pěč, Peter Berta a Petr Chudoba

Průběh zápasu:

Hrálo se zhruba jednu hodinu na velké hřiště s poločasovou přestávkou. V prvním poločase se tým doktorandů ujal vedení 2:0 po gólech J. Krolla a P. Berty. Po poločasové přestávce se sice podařilo zaměstnancům trefou M. Kolesára snížit na rozdíl jednoho gólu. V zápětí ale následovaly další dvě branky do sítě zaměstnanců od P. Chodoby a J. Krolla. Vše nasvědčovalo jasnému vítězství týmu doktorandů. S tím se ovšem zaměstnanci nesmířili a dvěmi brankami M. Malinského přivedli zápas do dramatické koncovky. Závěrečný tlak zaměstnanců se však týmu doktorandů podařilo i s trochou štěstí (dvě tyče) odrazit. Doktorandi se tak dočkali historické výhry.

Celkové pořadí:

1. Doktorandi + studenti
2. Zaměstnanci + studenti

Výsledková listina:

1. Zaměstnanci + studenti : Doktorandi + studenti -> 3 : 4
(Kroll 0:1, Berta 0:2, Kolesár 1:2, Chudoba 1:3, Kroll 1:4, Malinský 2:4, Malinský 3:4)